Copy: Магнолія Genie , горщик P9 , розміри як на останьому фото

400,00
грн.

Genie - сенсаційна нова магнолія з Нової Зеландії. Після 15 років селекції зрештою виходить рослина, яка добре зберігає насичений червоно-фіолетовий колір і пропонує тривалий період цвітіння. Процес гібридизації був справді приголомшливим.


Genie має насичено-червоні, майже чорні бутони, які розкриваються в квітки середнього розміру з 6-12 пелюстками, які розкриваються в чашоподібні квітки, схожі на лотос, шириною 10-15 см. Вона починає цвісти в середині сезону магнолій і продовжується майже до літа. Вона повільно росте приблизно на 3 м у висоту і в ширину, має правильну пірамідальну форму,  цвіте вже трьох річним саджанцем деколи.


Магнолії не можна обрізати. Ви можете обрізати старі кущі, якщо вони хворі, або обрізати їх, щоб надати форму або зменшити розмір, або елементарно обрізати молоді рослини непривабливого або нездорового вигляду. Зробіть це якомога швидше після цвітіння, щоб забезпечити закладку квіткових бруньок на наступний рік. Майте на увазі, що кожна магнолія може по-різному реагувати на обрізку.

Все, що їм потрібно, це легкий, добре дренований, слабокислий  ґрунт з однаковою вологістю протягом року. Після того, як вони виросли, вони можуть справлятися з випадковою посухою, але виглядатимуть не так добре, як ті, які регулярно поливаються. Просто зверніть увагу на те, як посадити магнолію. По-перше, знайдіть їй місце, де вона буде жити вічно. Не любить пересадки. І оскільки вона  дає неглибоке коріння, яке добре простягається, тримайтеся подалі від турбування коренів, копаючи або возячись навколо неї.  Просто покрийте ґрунт мульчею з кори і більше нічого не садіть біля неї. Ви можете пошкодити дуже важливі верхні корені, які поглинають максимум вологи та поживних речовин із ґрунту. Також уникайте занадто глибокої посадки магнолії. Сорт повністю витривалий до -27° або 29°C (зона 5 USDA).

Дивіться також
Click to order