Copy: Магнолія сорт Magnolia x soulangeana 'Rustica Rubra' ,горщик P9 як на останьому фото

250,00
грн.

На основі успішного схрещування магнолії блюдцевої в кінці 19 століття був виведений новий сорт. Його назва Rustica Rubra або просто Rubra походить від розплідника містечка Boskoop в Нідерландах.


Квіти з прекрасним ароматом мають форму келиха або блюдця, яскраво-пурпурно-червоні зовні та білі всередині. Квіткові бруньки досить великі та чіткі , вони з’являються на рослині наприкінці літа .Починає цвісти з 3-5 років і з тих пір щороку рясно і надійно цвіте.


Листя від садатового до темно-зеленого кольору, магнолії досить легкі рослини. Все, що їм потрібно, це легкий, добре дренований, слабокислий  ґрунт з однаковою вологістю протягом року. Після того, як вони виросли, вони можуть справлятися з випадковою посухою, але виглядатимуть не так добре, як ті, які регулярно поливаються. Просто зверніть увагу на те, як посадити магнолію. По-перше, знайдіть їй місце, де вона буде жити вічно. Не любить пересадки. І оскільки вона  дає неглибоке коріння, яке добре простягається, тримайтеся подалі від турбування коренів, копаючи або возячись навколо неї.  Просто покрийте ґрунт мульчею з кори і більше нічого не садіть біля неї. Ви можете пошкодити дуже важливі верхні корені, які поглинають максимум вологи та поживних речовин із ґрунту. Також уникайте занадто глибокої посадки магнолії. Сорт повністю витривалий до -27° або 29°C (зона 5 USDA).

Дивіться також
Click to order