Листопадний рододендрон Gold Flame

350,00
грн.

Листопадні азалії, мабуть, найяскравіші весняно-квітучі чагарники. Їх кольори живі та яскраві, і часто мають ті відтінки, які можуть запропонувати не багато рододендронів.Їм потрібне повне сонце і кислий грунт.. З середини травня вона дає великі, солодко-запашні, широко відкриті квіти яскраво-жовтого кольору, які оживлять темні куточки вашого саду або доповнять інші азалії насиченого кольору. Листя вузькоеліптичне, яскраво-зелене, восени бронзово-помаранчеве.

Під час тимчасових літніх посушливих періодів у деяких районах їх листя може постраждати та бути схильним до грибкових інфекцій. Якщо на листках з’являються плями або вони втрачають колір і починають скручуватися, негайно використовуйте відповідний фунгіцид. 1-2 обприскування повинні допомогти рослині залишатися красивою і здоровою.


Вони не потребують обрізки. Якщо вам потрібно сформувати або омолодити свою рослину, зробіть це якомога раніше навесні, щоб вона все ще могла зробити нові гілочки з квітковими бруньками для наступного сезону. Надійно повторно проростає. Він має багато поверхневих коренів, які розходяться в сторони в пошуках поживних речовин і води. Повністю морозостійкий до -34°C (зона 4 USDA).

Дивіться також