Листопадний рододендрон Gibraltar

260,00
грн.

Листопадні азалії, мабуть, найяскравіші квітучі чагарники. Їх кольори живі та яскраві, і часто мають ті відтінки, які можуть запропонувати не багато рододендрони. Їм потрібне повне сонце  і кислий грунт.


Гібралтар, безсумнівно, є бестселером серед сортів апельсинів, оскільки цей апельсин глибокий і сяючий. Він має гострі краї та надійно цвіте щороку. Квіти не мають сильного аромату. Виведений Rotschild в 1947 році, Великобританія.


Під час тимчасових літніх посушливих періодів у деяких районах їх листя може постраждати та бути схильним до грибкових інфекцій. Якщо на листках з’являються плями або вони втрачають колір і починають скручуватися, негайно використовуйте відповідний фунгіцид. 1-2 обприскування повинні допомогти рослині залишатися красивою і здоровою.


Вони не потребують обрізки. Якщо вам потрібно сформувати або омолодити свою рослину, зробіть це якомога раніше навесні, щоб вона все ще могла зробити нові гілочки з квітковими бруньками для наступного сезону. Надійно повторно проростає. Він має багато поверхневих коренів, які розходяться в сторони в пошуках поживних речовин і води. Повністю морозостійкий до -34°C (зона 4 USDA).

Дивіться також
Click to order
Total: 
Ваші імя та прізвище
Ваш телефон
Ваш email
Потрібно для того, щоб надіслати звіт про ваше замовлення. Поле не обовязкове