Листопадний рододендрон Oxudol

260,00
грн.

Листопадні азалії, мабуть, найяскравіші квітучі чагарники. Їх кольори живі та яскраві, і часто мають ті відтінки, які можуть запропонувати не багато рододендронів. Їм потрібне повне сонце і кислий грунт.


Оксидол — великоквіткова листопадна азалія з 1947 року. Вона має чисто-білі 5-пелюсткові квіти з легким ароматом з вузькою жовтою плямою. Вони мають діаметр 7-8 см і широко розкриваються, створюючи чудову експозицію. Листя від овальної до подовженої форми, середньо-зелені влітку та насичено-темно-червоні восени. Оксидол має досить тонкий, прямостоячий ріст.


Листопадні азалії - це верехова рослина, любляча утеплене місце з завжди вологим ґрунтом. Під час тимчасових літніх посушливих періодів у деяких районах їх листя може постраждати та бути схильним до грибкових інфекцій. Якщо на листках з’являються плями або вони втрачають колір і починають скручуватися, негайно використовуйте відповідний фунгіцид. 1-2 обприскування повинні допомогти рослині залишатися красивою і здоровою. Вони не потребують обрізки. Якщо вам потрібно сформувати або омолодити свою рослину, зробіть це якомога раніше навесні, щоб вона все ще могла зробити нові гілочки з квітковими бруньками для наступного сезону. Надійно повторно проростає. Він має багато поверхневих коренів, які розходяться в сторони в пошуках поживних речовин і води. Повністю морозостійкий до хв. -34°C (зона 4 USDA).

Дивіться також
Click to order
Total: 
Ваші імя та прізвище
Ваш телефон
Ваш email
Потрібно для того, щоб надіслати звіт про ваше замовлення. Поле не обовязкове