Листопадний рододендрон Feuerwerk

350,00
грн.

Листопадні азалії, мабуть, найяскравіші квітучі чагарники. Їх кольори живі та яскраві, і часто мають ті відтінки, які можуть запропонувати не багато рододендронів.Їм потрібне повне сонце і кислий грунт.


У 1977 році Ханс Хахманн представив сенсаційну листяну азалію з найнасиченішим злиттям червоного та оранжевого кольорів. Його назва Feuerwerk (Феєрверк) і справді виглядає так, ніби взятий із середини палаючого вогню. Окремі квітки великі – 7-8 см в діаметрі, з легким запахом, з’являються з середини травня до початку червня. Листя ніжно-зеленого кольору, від овальної до еліптичної форми, восени стає помаранчевим і червоним. Ця азалія отримала кілька нагород, серед інших дві золоті медалі: на Flora Nova в Boskoop 1987 і на IGA Rostock 2003.

Під час тимчасових літніх посушливих періодів у деяких районах їх листя може постраждати та бути схильним до грибкових інфекцій. Якщо на листках з’являються плями або вони втрачають колір і починають скручуватися, негайно використовуйте відповідний фунгіцид. 1-2 обприскування повинні допомогти рослині залишатися красивою і здоровою. Вони не потребують обрізки. Якщо вам потрібно сформувати або омолодити свою рослину, зробіть це якомога раніше навесні, щоб вона все ще могла зробити нові гілочки з квітковими бруньками для наступного сезону. Надійно повторно проростає. Він має багато поверхневих коренів, які розходяться в сторони в пошуках поживних речовин і води. Повністю морозостійкий до  -34°C (зона 4 USDA).

Дивіться також
Click to order
Total: 
Ваші імя та прізвище
Ваш телефон
Ваш email
Потрібно для того, щоб надіслати звіт про ваше замовлення. Поле не обовязкове