Рододендрон Anah Kruschke-19

260,00
грн.
Рододендрон понтійський 'Anah Kruschke' (Ана Крушке) виглядає святково і урочисто. Він досягає у висоту до 1,5-2 м і такої ж ширини. Крона овальна або округла. Кущ щільно одягнений в блискуче темно-зелене велике листя. Маси соковитих червонувато-фіолетових квітів з'являються в кулястих суцвіттях в квітні-травні. Лійкоподібні квітки мають плями бордового кольору.
Хоча більшість рододендронів воліють півтінь, ця рослина добре справляється зі значним сонцем. Пам'ятайте, що його корені неглибокі. Вони поширюються в сторони в пошуках поживних речовин. Тому ніколи не саджайте рододендрон занадто глибоко. Ґрунт повинен бути кислим (рН 4,5-5,5), багатим гумусом, прохолодним і завжди у вологому стані. Витримує зниження температури до -29 ° C.
Здебільшого вони віддають перевагу яскравій плямистій тіні або півтіні (часткове сонце). Коріння неглибоке, розходиться в сторони в пошуках поживних речовин. Ніколи не садіть їх занадто глибоко, кореневу шийку не можна заглиблювати.Обовязково мульчувати хвойним опадом , корою, це вбереже від перегріву і пересихання. Дорослі рослини витримують пряме полуденне та денне сонце, якщо їхнє коріння завжди вологе. Ідеальною грунтовою сумішшю є торф з легкою садовою землею без вапна. На зиму рекомендується робити каркас і вкрити білим агроволокном, це захистить від сонячних зимових опіків , вітрів а також морозів, вкривати тільки після настання постійних холодів

Дивіться також
Click to order
Total: 
Ваші імя та прізвище
Ваш телефон
Ваш email
Потрібно для того, щоб надіслати звіт про ваше замовлення. Поле не обовязкове