Гортензія Framboisine 'rensam' ( самарська лідія- це назва на теренах держави терориста росії, прошу її не використовувати). Вік 5 років, горщик 8-10 літрів, як нас останніх фото

1000,00
грн.
Гортензія волотиста Hydrangea paniculata HYDRANGEA paniculata Framboisine  'rensam', дворічні  саджанці, їх фото останні
Вперше представлений сорт був продемонстрований на міжнародній виставці квітів у вересні 2018 року, а вже весною 2019 року культура надійшла в продаж. Сорт  був виведений у французькому розпліднику. Рослина відноситься до групи низькорослих компактних гортензій висотою до 1,3 м і шириною до 1,1 м. Може бути використаний для контейнерних посадок.
Характеризується тривалим цвітінням влітку і восени. Має міцні червоні пагони з шорстким листям темно-зеленого забарвлення. Квітонос у формі конуса довжиною 15 см, яке швидко змінює колір по ходу цвітіння. Суцвіття являє собою групу щільних великих квіток, які розпускаються в білому кольорі і поступово рожевіють і червоніють.
Морозостійкість: 4 зона.
Гортензія волотисте світлолюбна, виносить півтінь. Віддає перевагу родючим, пухким, вологим, кислим, грунтам. Не виносить вапна в грунті.


Дивіться також