Гортензія Framboisine 'rensam' ( самарська лідія- це назва на теренах держави терориста росії, прошу її не використовувати) Однорічні саджанці

150,00
грн.
Гортензія волотиста Hydrangea paniculata HYDRANGEA paniculata Framboisine  'rensam', дворічні  саджанці, їх фото останні
Вперше представлений сорт був продемонстрований на міжнародній виставці квітів у вересні 2018 року, а вже весною 2019 року культура надійшла в продаж. Сорт  був виведений у французькому розпліднику. Рослина відноситься до групи низькорослих компактних гортензій висотою до 1,3 м і шириною до 1,1 м. Може бути використаний для контейнерних посадок.
Характеризується тривалим цвітінням влітку і восени. Має міцні червоні пагони з шорстким листям темно-зеленого забарвлення. Квітонос у формі конуса довжиною 15 см, яке швидко змінює колір по ходу цвітіння. Суцвіття являє собою групу щільних великих квіток, які розпускаються в білому кольорі і поступово рожевіють і червоніють.
Морозостійкість: 4 зона.
Гортензія волотисте світлолюбна, виносить півтінь. Віддає перевагу родючим, пухким, вологим, кислим, грунтам. Не виносить вапна в грунті.
Саджанці які отримаєте на останніх фото, вік один рік

Дивіться також